Блог

Архітектурні плівки

Архітектурні плівки успішно використовуються будівельними компаніями, де потрібно урізноманітнити звичайні вікна. Архітектурні плівки – це спеціальна, якісна плівка яка клеїться на скляну поверхню. Важливою властивістю даного матеріалу можна вважати – відбивання сонячних променів.

Архітектурні плівки так само використовують як дуже ефектний зовнішній декор в різноманітних закладах. Це можуть бути ресторани, кафе, вітрини магазинів і т. д.

Архітектурні плівки в Києві виглядають дуже сучасно та стильно. Вони мають дуже широку кольорову гаму для вибору і різноманітні характеристики.

Архітектурні плівки за своїми властивостями, можна розділити на: відбиваючу плівку, атермальну плівку, затемнюючу плівку (Тонувальна плівка), декоративну плівку, бронювальну плівку.

За своїм функціональним призначенням архітектурні плівки, можна розділити на 3 групи:

Захисна плівка — підвищує в значній мірі стійкість до агресивних дій (наприклад: кидок каменю в вітрину), утримує всі осколки всередині рами, якщо розбиття скла все таки сталося. Знижує ризик попадання зловмисника в приміщення через несанкціонованого проникнення останнього через вікно з встановленою на ньому бронювальної плівкою від компанії ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ”.

Сонцезахисна архітектурна плівка для вікон. Крім естетичних функцій такі декоративні плівки на вікна здатні відображати шкідливі ультрафіолетові та інфрачервоні промені. Завдяки таким плівкам працювати і жити в приміщеннях, де вони встановлені стає якісніше і приємніше.

Тонувальна плівка для скла

Декоративна плівка для скла. Декоративні плівки мають різну структуру і дуже широку кольорову гаму. Головне призначення таких плівок це декорація стекол для офісних та домашніх меблів. Декоративну плівку можна використовувати на будь-яких скляних і гладких пластикових поверхнях. Часто використовується дизайнерами і архітекторами для внутрішніх і зовнішніх інтер’єрів.

Важливі переваги архітектурної плівки:

— Поліпшення естетики при оформлення фасаду.

— Пропадає потреба в покупці жалюзі або штор.

— Без спеціального обладнання буде підтримуватися комфортна температура в приміщення де встановлені плівки

— Робить робочий персонал більш ефективним завдяки створенню комфортної атмосфері в приміщенні.

— Захищає обладнання в офісі від прямих сонячних променів, меблі від вигорання.

— Захищає приміщення від цікавих поглядів. Якщо використовувати дзеркальну архітектурну плівку на вікна.

— При використанні бронювальної плівки істотно знижується ризик несанкціонованого попадання зловмисника через вікно, де використовується плівка.

— Захисна функція від осколків. При розбивання скла, всі осколки залишаються всередині рами.

Проконсультуватися з приводу вибору потрібного типу архітектурної плівки для вікон і замовити її професійний монтаж ви можете у нас на сайті, через зручний чат або зателефонувавши нам по телефону: +38 (067) 828-43-00. Також ми завжди раді Вас бачити в нашому офісі: М. Київ, вул. Кільцева дорога 22а.