Блог

Декоративна плівка на скло

У сучасному дизайні інтер’єрів і екстер’єрів будівель і приміщень все помітніше стає тенденція до використання скла. Сучасні інтер’єри заміських будинків і офісних та інших комерційних приміщень вражають своєю креативністю та різноманітністю застосувань пластика і скла.

Технологій по зміні прозорості скла сьогодні існує багато: ламінація, піскоструминна обробка або фарбування скла. Але найоригінальнішим та функціональним способом перетворення гладких пластикових і скляних поверхонь є — декоративна плівка на скла.

Декоративна плівка на скла від компанії ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” мають дуже широку палітру рішень, і крім естетичних можливостей здатна захистити скляні поверхні і зміцнити властивості скла.

Интерьерная пленка для стекол

Сучасні дизайнери можуть втілити безліч своїх ідей завдяки використання декоративних плівок для скла. Наші плівки застосовуються на скляних поверхнях вхідних дверей, офісних перегородок, віконних склопакетах, при тонуванні скляних елементів меблів.

Дуже часто клієнти вважають за краще комбінувати різні декоративні плівки між собою. Досягається приголомшливий ефект завдяки цьому. Ви отримуєте ексклюзивний авторський декор в будь-якому Вашому приміщенні де використовуються дані плівки.

Декоративні плівки на скло — важливі властивості:

— ударостійкість скла де приклеєна плівка підвищується

— повна безосколковість скла де приклеєна плівка

— захист від ультрафіолетових променів підвищується

— вогнестійкість скла підвищується

— енергозбереження

— широке застосування плівок в дизайні

— екологічність нанесення візерунків на скло

При використання матових декоративних плівок, найпопулярнішою є — біла матова плівка на вікна. Вона здатна відобразити до 99% ультрафіолетові променів.

Якщо використовувати непрозору чорну плівку, то вона повністю буде захищати приміщення від попадання ультрафіолету, тепла та світла.

Декоративна плівку дуже часто використовують ресторани, бутіки, магазини, кафе. З її допомогою можливо зонувати будь-яке приміщення або зробити на чому то особливий акцент.

Якщо комбінувати скляні перегородки в офісі і декоративну плівку, то отримуємо стильне інтер’єрне рішення за невеликі гроші.

Наша компанія зможе запропонувати Вам найкращу ціну і відмінну якість тонувальних плівок, так як ми є офіційним представником бренду Nexfil. Ми пропонуємо: виїзд, проведення замірів і розрахунок матеріалів. Кваліфікований підбір плівки згідно вашим потребам. Тонування сонцезахисними плівками. Встановлення енергозберігаючих/енергоефективних плівок. Установку бронепленок різної щільності. Повний демонтаж плівкових покриттів будь-якої складності. Гарантія якості продукції і високий професіоналізм співробітників.

Варіантів декоративної плівки на скло – є дуже багато. І вибрати потрібно саме ту плівку, яка оптимально буде вирішувати ті чи інші завдання у Вашому конкретному випадку не легко. Ми рекомендуємо звернутися до професіоналів і зателефонувати нам: +38 (067) 828-43-00 наш консультант уважно вислухає всі ваші побажання і запропонує оптимальний варіант, яку плівку вибрати у вашому випадку.