Блог

Матова плівка на скло

Матова плівка на скло — популярний варіант обробки вікон та скляних поверхонь. Біла матова плівка від компанії ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” — надійно захистить Ваше приміщення від сторонніх поглядів і прямих шкідливих сонячних променів. Матова плівка на скло використовується в офісах, ресторанах, банках, кафе, поліклініках, магазинах, бутіках, в заміських комплексах і квартирах. Її можна нанести на скляні офісні перегородки, віконні склопакети, скляні перегородки.

Застосування матової плівки на скло (непрозорої плівки):
Интерьерная пленка для стекол

— Забезпечення приватності в приміщенні або за робочому офісним столом. Цікаві клієнти або роззяви з вулиці не зможуть, розгледіти що відбувається за вашим офісним столом або приміщенні офісу.

— Захист від прямих сонячних променів та відблисків. Плівка буде пропускати тільки розсіяне, м’яке світло.

— Створення затишного робочого місця без дорогих, глобальних перестановок в офісі. Зонування офісного простору

— Декорування офісу або вашого будинку.

— Зміцнення віконних стекол та скляних перегородок. Поліпшення міцності. Плівка дає захист від осколків при розбитті скла. Всі осколки залишаються на плівці.

Сфера застосування обклеювання матовою плівкою

Матова плівка на скло в офісі. Коли потрібно розбити офісний простір на зони, дана плівка це краще рішення. Без особливих зусиль використовуючи матову плівку і скляні офісні перегородки можливо створити: конференц-зал, зробити переговорну, кабінет керівника відділу. Використовувати матову плівку можна для приватності в санвузлах офісу.

Матова плівка на скло в будинку. Величезна кількість варіантів використання плівки в домашніх умовах. Обклеювання вікон, зонування по функціональних зонах квартиру, наприклад, відокремити ігрову зону від спальні. Матовою плівкою можна дати “друге життя” міжкімнатних дверей зі склом.

Матова плівка на скло в бутіку, банку, магазині або поліклініці. Завдяки матовій плівці можна створити фірмовий візерунок компанії або створити її логотип і розмістити їх на будь-якій скляній і пластиковій рівній поверхні. Матова плівка на скла додатково зміцнить скляну поверхню.

Матова плівка на скло в ресторані, кафе або зимовому саду. Матова плівка наклеєна на скляні перегородки створить в будь-якому закладі ефект затишку і комфорту.

Найпопулярнішою серед матових плівок на скло є матова біла плівка.

Вона пропускає до 80% світла і створює приватність в приміщенні де використовується.

Часто подібну плівку замовляють для використання в приватних клініках та інших медичних установах.

Тонування плівкою з матовим ефектом від компанії ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” це: кілька функціональних зон усередині одного офісного простору, декорування екстер’єру та інтер’єру комерційного приміщень, приватність і виключення сторонніх поглядів як в приміщення, так і на робоче місце співробітника, поглинання прямих сонячних променів і відблисків, скло стає більш міцним і безпечним від осколків при розбитті.

Проконсультуватися з приводу вибору матової плівки для скла і замовити її професійний монтаж ви можете у нас на сайті, через зручний чат або зателефонувавши нам по телефону: +38 (067) 828-43-00. Також ми завжди раді Вас бачити в нашому офісі: М. Київ, вул. Кільцева дорога 22а.