Бронювальні плівки для вікон – продаж та встановлення по Україні

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Бронювальна плівка для вікон

Простими словами, відносно нових умов, що буде, якщо наклеїти бронювальну плівку на вікно? Чи захистить вона вікно від близьких вибухів? Чесно – ні. Склопакет, а то й все вікно, все одно доведеться міняти. Але росте шанс того, що внутрішнє скло, на яке й клеїться бронеплівка, зостанеться на своєму місці, тобто знизиться необхідність термінової заміни. Оклеївши і зовнішнє, великий шанс взагалі зберегти все в цілісності. І найголовніше, у більшості осель, що зазнали подібного, мілкі осколки посікли все, просто все, що було не сховано. Речі тільки викидати, бо навіть одежа ввібрала в себе сотні ріжучих частинок, які ніяке прання не прибере. Про власників оселі, що були в тій же кімнаті… При наявності плівки друзків скла просто на буде, плівка втримає.

Щиро бажаємо, щоб такого не сталося з Вашою оселею. І тому, хто хоче гарантовано витратити кошти з користю у будь якому випадку, рекомендуємо доповнити оклеювання енергозберігаючою плівкою. Тим більше, що на подібний закуп, в нас діє знижка!

Бронювання вікна плівкою — нанесення спеціального щільного матеріалу на поверхню скла. Плівка може бути як прозорою, так і затемненою.

Бронювальна плівка для вікон має якісний клейовий шар, завдяки якому плівка надійно кріпиться на поверхню вікна. У виробництві віконних плівок використовуються тільки високоякісні клейові склади, які мають виняткову прозорість та міцність. Броньована плівка може встановлюватися, як ззовні, так і зсередини приміщення. Також, в разі необхідності, можна нанести плівку з обох сторін вікна. Варто відзначити, що, якщо ви тільки плануєте заміну вікон і встановлення протиударної плівки, то є можливість монтажу матеріалу на склопакет нашими майстрами прямо при складанні вікна на виробництві. Броньовану плівку можна встановлювати на будь-яку гладку поверхню зі скла і різних видів пластика.

— При правильному нанесенні ускладнює процес вибивання скла або склопакета з рами;

— Захист від розльоту уламків при розбиванні вікна;

— Поліпшення шумоізоляційних властивостей вікон;

Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то ви гарантовано отримуєте ударостійку захисну плівку найвищої якості за найвигіднішою ціною. Наша компанія є офіційним імпортером тонувальних плівок Nexfil в Україні.

Ми займаємося продажем та установкою бронювальної плівки для скла, розробленої із застосуванням найбільш інноваційних технологій, броньована плівка Nexfil відповідає всім європейським стандартам якості.

Наші співробітники зможуть виконати для Вас професійну установку захисної плівки в Києві в найкоротші терміни. Замовити бронювальну плівку на вікна або консультацію Ви можете у нас на сайті.

Call Now Button