Дзеркальна плівка для вікон – можемо затонувати вікна у вашому офісі, магазині або наклеїти плівку в будинку і квартирі

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Дзеркальна плівка для вікон

Дзеркальна плівка для вікон – один з найпопулярніших видів тонувального матеріалу для скла. Серед переваг дзеркальної плівки для вікон можна відзначити універсальність (вона однаково добре виглядає, як на вікнах квартир, котеджів так і на панорамних вікнах бізнес-центрів, ТРЦ та промислових об’єктів). За рахунок своїх характеристик, металізована плівка для вікон відмінно захищає від ультрафіолету і інфрачервоного випромінювання, відмінно поглинає зайве сонячне випромінювання, створюючи, тим самим, оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Дзеркальна тонувальна плівка для вікон може бути використана для:

– тонування квартир

– тонування приватних будинків

– тонування ресторанів та кафе

– тонування торгових та офісних центрів

– тонування фасадних будівель

– тонування промислових об’єктів і т. д.

Замовити дзеркальну плівку високої якості за хорошою ціною з установкою, Ви завжди можете в компанії ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ”. Вартість дзеркальної плівки для вікон залежить від виду і серії плівки.

У нас Ви зможете вибрати тонувальну плівку з особливим дзеркальним ефектом, а наші фахівці з радістю допоможуть Вам, відштовхуючись від ваших побажань і потреб.

Дзеркальна плівка на вікно: переваги

Одним з головних переваг дзеркальної тонувальної плівки для вікон можна вважати ефект односторонньої видимості. Цей ефект дає відчуття приватності, Ви можете бути впевнені в тому, що зовні не видно, що відбувається всередині приміщення. Така плівка припаде до смаку жителям перших поверхів, співробітникам офісів з панорамними вікнами, власникам бізнес-центрів і ТРЦ.

Також, істотною перевагою таких плівок можна вважати, відсікання зайвого сонячного світла, хороший коефіцієнт утримання ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання.

Завдяки цим властивостям, дзеркальна плівка надійно захищає від підвищення температури всередині приміщення, вигорання предметів інтер’єру та сонячних відблисків.

Не варто забувати і про естетичну складову дзеркальної плівки. Архітектурну дзеркальну плівку можна використовувати так само і як додатковий елемент для додання інтер’єру неповторності і унікальності.

Де купити дзеркальну плівку і хто професійно її встановить в Києві? Питання закрите!

Проконсультуватися з приводу вибору дзеркальної тонувальної плівки для вікон і замовити її установку ви можете у нас на сайті.

Call Now Button