Енергозберігаюча плівка для збереження тепла

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Енергозберігаюча плівка для вікон

От скажіть, чи варті були ті декілька відсотків економії на опаленні вчора? А сьогодні? А що буде завтра? Насправді ми не можемо точно сказати скільки вийде зекономити – для тих же оранжерей чи ТРЦ це мільйони гривень і там не задумуються навіть, склопакети з самого початку енергозберігаючі, або ж оклеюються енергозберігаючою плівкою, що часто дешевше. А от для звичайної оселі – залежить від багатьох факторів, у числі яких і людський. Це коли людина знає, що має бути менше за опалення, тому температуру можна виставити вище і виходить одне на одне. Окупиться за рік-два точно, а про суттєве підвищення комфорту немає й мови. Якщо ж віконна площа суттєва, то навіть за один сезон.

В цілому, в наших реаліях, просто незамінна опція для загального утеплення будинку, а якщо доповнити протиударною плівкою, то ще й приміщення збереже від зловмисників чи інших явищ, якими нині наше життя доповнилося в повній мірі…

Енергозберігаюча плівка для вікон – це матеріал, який складається з декількох шарів, кожен шар дуже тонкий, буквально по кілька мікрон. Плівка, при цьому, залишається абсолютно прозорою. Останні інноваційні розробки плівок дозволяють затримувати інфрачервоне випромінювання і ультрафіолет, а також дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат всередині приміщення, оптимізуючи витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку.

Енергозберігаюча плівка для вікон в Києві набирає величезну популярність з кожним роком. Зважаючи регулярного подорожчання енергоносіїв, оптимізація енергоспоживання – необхідний захід, для економії ресурсів на охолодження та обігрів приміщення. У зимовий період велика частина тепла втрачається саме через вікна. Ми рекомендуємо використовувати енергозберігаючі плівки для вікон для мінімізації тепловтрати через вікна в холодну пору року.

Ми є офіційним представником бренду Nexfil – компанії, яка має заводи повного циклу виробництва (починаючи від заготовляння сировини і закінчуючи кінцевим продуктом). Крім того, наші майстри зможуть виконати установку енергозберігаючої плівки для вікон максимально якісно і оперативно. Ми гарантуємо повне дотримання технології установки енергозберігаючої пінки нашими майстрами.

Енергозберігаючу плівку однаково ефективно можна використовувати як в житлових так і не житлових приміщеннях.

Енергозберігаюча плівка на вікна буде багато років дарувати вашому будинку затишок та комфорт, прохолоду влітку, а взимку тепло.

Проконсультуватися з приводу вибору енергозберігаючої плівки для вікон і замовити її установку ви можете у нас на сайті, через зручний чат або зателефонувавши нам.

Call Now Button