Послуга з установки інтер’єрної плівки для скла

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Інтер’єрна плівка для скла

Інтер’єрні плівки від компанії “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” можуть бути встановлені на будь-які гладкі поверхні, такі як: дзеркала, вікна, стекла, ламіновані панелі.

Інтер’єрна плівка для скла надає індивідуальність кожному інтер’єру, додає затишок і комфорт будь-якому приміщенню. Інтер’єрну плівку можна використовувати як в житлових, так і не житлових приміщеннях. Інтер’єрна плівка від компанії «ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ має сертифікат відповідності та висновок санітарної служби України, що свідчить про те, що вона абсолютно безпечна для здоров’я.

Якщо є необхідність зробити скляну перегородку або вікно непрозорим, обмежити видимість через нього, ми рекомендуємо використовувати матові інтер’єрні плівки. Їх перевага в збереженні світла в приміщенні. Інтер’єрні плівки невибагливі у догляді, прості в установці і дуже довговічні.

Декоративні плівки мають особливий шар захисту від подряпин, що істотно продовжує термін їх експлуатації.

На сьогоднішній день, для внесення змін в дизайн вашого дому або офісу більше не потрібно витрачати багато коштів і часу, достатньо всього лише використовувати інтер’єрну плівку для скла від компанії “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ”. Ваше приміщення буде надійно захищене від яскравих сонячних променів, при цьому, Декоративні інтер’єрні плівки дозволяють зробити інтер’єр унікальним. Це дуже економічний і простий спосіб поліпшити вигляд і характеристики скляних поверхонь та якісна декоративна плівка для вікон.

Проконсультуватися з приводу вибору інтер’єрної плівки для скла і замовити її доставку і монтаж ви можете у нас на сайті.

Call Now Button