Тонувальна плівка – це матеріал, який ефективно допомагає створювати комфорт в офісних та житлових приміщеннях

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Багато власників офісів, ресторанів, кафе і великих торгових та офісних центрів оцінили корисні переваги використання тонувальної плівки для скла. Тонувальну плівку для скла успішно використовують на скляних вітринах, вікнах адміністративних будівель, пластикових вікнах, внутрішніх скляних перегородках. Загалом, її можна використовувати на будь-яких скляних та гладких пластикових поверхнях. Ми рекомендуємо звернути увагу на подібні плівки і господарям котеджів і квартир в Києві та Київській області.

Вікно в будь-якому будинку, квартирі та офісі – це природне освітлення приміщення і можливість спостереження за тим, що відбувається зовні. Але в літній період через прямі сонячні промені може підвищуватися температура в приміщенні, вигорати меблі. Для того, щоб було більш затишно в квартирі або офісі і не відчувати на собі цікаві погляди купуються штори і жалюзі, які закриті навіть вдень. Описані вище проблеми вимагають додаткових витрат на охолодження приміщення за допомогою кондиціонера і збільшення витрати електрики для штучного освітлення навіть в денний час доби. У зимовий період часу, через вікна, відбуваються найбільші тепловтрати. Що веде за собою збільшені витрати електроенергії на опалення приміщення.

ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” є офіційним представником тонувальних плівок бренду Nexfil. Ми рекомендуємо для вирішення описаних проблем використовувати – сонцезахисну плівку для вікон. Така плівка, при правильному її монтажі, допоможе зберегти тепло взимку і заощадити на використанні кондиціонера жарким літом.

У зимовий період тонувальна плівка здатна перешкоджати догляду тепла через вікно. Тепловтрати в будинку або офісі можуть бути знижені до 30%, а температура в приміщенні буде комфортною та затишною. Таким чином можна прийти до простого висновку: установка тонувальної плівки в Києві від компанії “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ” – це дуже хороша економія на опаленні в зимовий період часу і економія на кондиціонування влітку.

Тонувальна плівка для скла відбиває сонячне світло та захищає від зайвої яскравості, ультрафіолету і перешкоджає виникненню сонячних відблисків в приміщенні. Ви отримаєте додатковий комфорт і затишок, як в будинку, так і в офісі, де будуть встановлені подібні плівки.

Якщо ви хочете захиститися від цікавих поглядів зовні, ми допоможемо вам вирішити дану проблему, встановивши тонувальну плівку з дзеркальною поверхнею. Ви всередині приміщення зможете переглядати все, що відбувається зовні, при цьому будете повністю захищені від спостереження за вами.

Тонування склопакетів плівкою повинна бути виконана тільки професійними монтажниками з успішним досвідом реалізації подібних завдань. У нас ви зможете і придбати і отримати професійну установку тонувальної плівки на скло, просто зателефонуйте нам. Крім того, ми зможемо Вас проконсультувати і підібрати оптимальну тонувальну плівку для вирішення ваших завдань.

Call Now Button