ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ”

Послуги з архітектурного тонування будь-якої складності

Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Вітаємо від імені STCompany! Ми є офіційним дистриб’ютором плівок виробництва Південної Кореї, які дійсно відповідають заявленим характеристикам та мають підвищену зносостійкість. Ціни від виробника, дешевше такої якості просто не знайти. Щодо сайту – плануємо перероблювати, як і завести повноцінні сторінки в соціальних мережах по віконній тематиці. Справа в тому, що ми є постачальником ще й преміальних автомобільних плівок і саме розвиток цієї частини ринку був у пріоритеті. Для того, щоб підвищити довіру до нашої компанії, пропонуємо поглянути на інші проекти команди:

https://clif-designs.com.ua/ –  постачання та встановлення автомобільних поліуретанових плівок по всій Україні.

https://gsuit.com.ua/ – теж корейський бренд захисних плівок.

https://re-avto.com/ – центр інсталяції, в якому працюють спеціалісти, які навчались в нашій компанії. Кращий в Україні за рейтингом журналу AutoExpert.

https://www.facebook.com/stccompany.gsuitppf.nexfil – сторінка у Фейсбук – саме нашої компанії, але знову ж це авто-підрозділ.

У кожного з підрозділів є свої сторіночки, а ось тут все руки не доходять, хоча і проектів, і прикладів більш ніж достатньо, як правило по великим замовникам. Але працюємо й з приватним сектором – є команда та дійсно якісний продукт! Звертайтеся – менеджер також на зв’язку!

Call Now Button