01
Надійно

Гарантія якості продукції та високий професіоналізм співробітників.

Зручно

Підлаштуємося під зручний для Вас час. Забезпечимо повний цикл робіт.

Вигідно

Прямий дистриб’ютор тонувальних архітектурних плівок Nexfil.

Якісні плівки Nexfil

Тонувальна Компанія – офіційний постачальник тонувальних архітектурних плівок бренду Nexfil

Сертифікат якості

Всі наші матеріали мають сертифікати відповідності та санітарні висновки, що підтверджує якість матеріалу і повну відповідність заявленим характеристикам. Також, клієнт може бути впевнений, що два рулони з різних партій не будуть відрізнятися, оскільки Nexfil – завод повного циклу...

Послуги з архітектурного Тонування будь-якої складності


Наші менеджери нададуть саму кваліфіковану консультацію, дадуть відповідь на всі питання, які можуть виникнути у клієнта. Допоможуть розібратися в асортименті матеріалів, якими наповнений сучасний ринок. Наші майстри швидко приїдуть до вас і зроблять всі необхідні виміри, допоможуть підібрати матеріал, що ідеально підходить під потреби замовника.

$ від 379
грн. / м2

Дзеркальна плівка

$ від 379
грн. / м2

Сонцезахисна плівка

$ від 399
грн. / м2

Броньована плівка

$ від 819
грн. / м2

Енергозберігаюча плівка

ТОВ `` ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ``

Чому ми?

Тонувальна Компанія – офіційний постачальник тонувальних архітектурних плівок бренду Nexfil.Всі наші матеріали мають сертифікати відповідності та санітарні висновки, що підтверджує якість матеріалу і повну відповідність заявленим характеристикам.Також, клієнт може бути впевнений, що два рулони з різних партій не будуть відрізнятися, оскільки Nexfil – завод повного циклу (починаючи від заготівлі сировини і закінчуючи кінцевим продуктом – все виробляється в одному місці, це дозволяє проводити ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва).

Ми пропонуємо:

- Виїзд, проведення замірів і прорахунку матеріалів. Кваліфікований підбір плівки відповідно до потреб клієнта.— Тонування сонцезахисними плівками.— Встановлення енергозберігаючих/енергоефективних плівок.— Установку бронепленок різної щільності.— Демонтаж плівкових покриттів будь-якої складності.

Ірина Романюк Замовила зробити повне Тонування свого ресторану, все було зроблено точно в строк і згідно з кошторисом пропсіанної в договорі. Встановили дзеркальну тонувальну плівку. Залишилася повністю задоволена. Рекомендувавши.

Павленко Сергій Звернувся в комапнію за рекомендацією свого бізнес партнера. Потрібно було зробити тонування вікон в заміському будинку. Все зробили на вищому рівні. Вартість повністю виправдана професіоналізмом. Кому потрібна справжня якість звертайтеся в дану компанію.

Сидоренко Артур Встановили енергозберігаючі плівки в мою нову квартиру. Дійсно економить електроенергію. Працюють за принципом "термоса". Влітку відштовхують сонячні промені і спеку. А взимку - не дають теплому повітрю виходити через вікна. Тим самим рідше включаю обігрівачі. Вообщем рекомендую.

Петровський Іван

Я постійний клієнт у цієї фірми, що вже чотири роки замовляємо у них засклити веранди, балкони, квартири собі, родичам, друзям, знайомим, у нас хороші знижки. Все відмінно і якість і сервіс і обслуговування.

Плівка на вікна в Києві

Архітектурно тонувальні плівки дають можливість тонування практично будь-якого вироби зі скла (вікна, офісні перегородки, склопакети). Крім того тонуючу плівку можна успішно застосовувати для монтажу на поверхні із пластику або іншого матеріалу, який не вбирає вологу і має гладку поверхню.

Тонувальні плівки на вікнах здатні захистити приміщення від ультрафіолету, сонячних променів, знизить нагрівання офісу або квартири, приберуть сонячні відблиски з моніторів офісних співробітників, захистять меблі і внутрішні інтер'єри від вигорання. Скляні конструкції стають більш безпечними якщо використовувати тонувальні плівки.

Для того, щоб отримати такий ефект вам необхідно просто зателефонувати в нашу компанію за телефоном: +38 (067) 828-43-00 наші професійні менеджери зможуть порадити вам оптимальну плівку для вашого вікна.

Ми компанія повного циклу: ми підберемо для вас кращу плівку для вікна, доставимо її і встановимо в найкоротші терміни.

Якщо вам необхідно добитися ефекту односторонньої видимості (вас через скло не видно з вулиці, а ви при цьому бачите усе, що відбувається через скло), то ми рекомендуємо звернути увагу на - дзеркальні тонувальні плівки. Крім дзеркальних плівок ми надаємо для наших клієнтів найширший вибір плівок для вікон.

Послуги нашої компанії:

Бронювальна плівка для вікон

Бронировочная плівка для вікон або ударостійка плівка на вікна доповнить ваше вікно такими важливими функціями як: повна уламків (утримання осколків на собі при його руйнуванні), зміцнення скла, захистити приміщення від ультрафіолету, вогнестійкість, шумозахист.

Атермальна плівка для вікон

Спеціальна атермальна плівка для вікон ідеально підійде для створення і підтримки комфортного клімату всередині офісу або іншого приміщення. Атермальна плівка підійде під віконне скло будь-яких типів і розмірів. Після установки атермальной плівки в жарку погоду буде зберігатися прохолода в приміщенні, що дозволить істотно заощадити на роботі кондиціонера і відповідно на електроенергії. Витрати на опалення будуть знижені взимку так як вікно з атермальною плівкою відмінно перешкоджає втраті тепла.

Інтер'єрна плівка для скла

Інтер'єрна плівка для скла - це сучасний високотехнологічний матеріал, який має ряд унікальних параметрів, характеристик і властивостей. Ще з минулого століття плівки на вікна допомагали в будівництві та архітектурі приймати прості рішення в інженерних складних завданнях.

Декоративна плівка для скла пропускає денне світло, але така плівка для скла не прозора. Декоративна плівка для скла має гарний дизайн під ефект піскоструминного скла. Інтер'єрна плівка для скла може бути використана в квартирах, офісах, ресторанах, будинках та інших приміщеннях.

Тонувальна плівка для скла

Тонувальна плівка для скла вже досить давно використовується в будівництві та архітектурі. Крім того, тонувальну плівку активно використовують і в приватному секторі і муніципальному будівництві. Дуже складно собі уявити сучасне велике місто без дзеркальних фасадів житлових комплексів, бізнес-центрів і універмагів.

Дзеркальна плівка для вікон

Сонцезахисна плівка для вікон від ТОВ "Тонувальна компанія" працює за таким принципом: від зовнішнього дзеркального шару відбиваються сонячні промені, вони не нагрівають приміщення і не проникають всередину приміщення, а повітря всередині не виходить назовні. Можна порівняти такий ефект дзеркальної плівки з ефектом термоса.

Енергозберігаюча плівка для вікон

В значній мірі можливо знизити теплові втрати якщо використовувати енергозберігаючі плівки для вікон від нашої компанії. Це відчутно знизить витрати на опалення приміщення. Завдяки високому ступеню прозорості енергозберігаючі плівки для вікон практично непомітні і відрізняються відмінними теплоізоляційними характеристиками.

Інтер'єрна плівка для скла

Декоративна плівка використовується для декоративного оформлення скляних фасадів: перегородки, вітрини, дзеркала, віконні прорізи, мансарди (матові, дзеркальні, тонуючі різних відтінків).

Броньована плівка для вікон

Захисна броньована плівка для вікон та скляних огорож. Захисні плівки (бронюють плівки) різної товщини зміцнюють скло від злому, вандалізму і погодних аномалій.

Дзеркальна плівка для вікон

Дзеркальна плівка стала вкрай популярна в останні роки серед самої різної цільової аудиторії. Дзеркальна тонування актуальна для будь-яких об'єктів - квартир, приватний будинків, кафе, ресторанів, офісних і торгових центрів, кінотеатрів, фасадів будівель.

Зв'язок з нами

ТОВ "ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Офіс: м. Київ, Велика Окружна 2

Телефон: +38(067)828-43-00

    Call Now Button