Енергозберігаюча плівка для вікон

Енергозберігаюча плівка для збереження тепла

Надійно

Гарантія якості продукції і високий професіоналізм співробітників.
ми пропонуємо широкий вибір матеріалів тонувальних, бронювальних та енергоефективних плівок.

Зручно

ТОВ “ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ”
підлаштуємося під зручний вам час.
Наша адреса: м. Київ, вул. Велика Окружна, 22А, офіс 2.
Наш телефон: +38 (067) 828-43-00.

Вигідно

Значно дешевше, ніж у дилерів, так як ми офіційний постачальник тонувальних архітектурних плівок бренду Nexfil.

Енергозберігаюча плівка для вікон

Енергозберігаюча плівка для вікон – це матеріал, який складається з декількох шарів, кожен шар дуже тонкий, буквально по кілька мікрон. Плівка, при цьому, залишається абсолютно прозорою. Останні інноваційні розробки плівок дозволяють затримувати інфрачервоне випромінювання і ультрафіолет, а також, дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат всередині приміщення, оптимізуючи витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку.

Енергозберігаюча плівка для вікон в Києві набирає величезну популярність з кожним роком. Зважаючи регулярного подорожчання енергоносіїв, оптимізація енергоспоживання – необхідний захід, для економії ресурсів на охолодження та обігрів приміщення. У зимовий період велика частина тепла втрачається саме через вікна. Ми рекомендуємо використовувати енергозберігаючі плівки для вікон для мінімізації тепловтрати через вікна в холодну пору року.

Ми є офіційним представником бренду Nexfil – компанії, яка має заводи повного циклу виробництва (починаючи від заготовляння сировини і закінчуючи кінцевим продуктом). Крім того, наші майстри зможуть виконати установку енергозберігаючої плівки для вікон максимально якісно і оперативно. Ми гарантуємо повне дотримання технології установки енергозберігаючої пінки нашими майстрами. Краще звернутися до професіоналів, телефонуйте: +38 (067) 828-43-00.

Енергозберігаючу плівку однаково ефективно можна використовувати як в житлових так і не житлових приміщеннях.

Енергозберігаюча плівка на вікна буде багато років дарувати вашому будинку затишок та комфорт, прохолоду влітку, а взимку тепло.

Проконсультуватися з приводу вибору енергозберігаючої плівки для вікон і замовити її установку ви можете у нас на сайті, через зручний чат або зателефонувавши нам по телефону: + 38 (067) 828-43-00. Також ми завжди раді Вас бачити в нашому офісі: М. Київ, вул. Кільцева дорога 22а.

Енергозберігаюча плівка на вікна буде багато років дарувати вашому будинку затишок та комфорт, прохолоду влітку, а взимку тепло. Проконсультуватися з приводу вибору енергозберігаючої плівки для вікон і замовити її професійний монтаж Ви можете у нас на сайті, через зручний чат або зателефонувавши нам по телефону: + 38 (067) 828-43-00. Також ми завжди раді Вас бачити в нашому офісі: М. Київ, вул. Кільцева дорога 22а.

Зв'язок з нами

ТОВ "ТОНУВАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Наш офіс: М. Київ, Вул. Кільцева дорога 22а

Наш телефон: +38 (067) 828-43-00.

CONTACT FORM

We are a fairly small, flexible design studio that designs for print and web.

Сайт создан в студии Движок